Klienditeenindus:
E - R 9.00 - 16.00
Lauatelefon: (+372) 730 7883
Mobiil: (+372) 502 6401
Viber: (+372) 514 9332

Küpsiste kasutamine

Veebipood kasutab küpsiseid. Küpsis on pisike tekstifail, mille veebilehitseja salvestab automaatselt kliendi poolt kasutatavasse seadmesse. Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas klient kodulehte kasutab, eesmärgiga pakkuda kliendile paremat kasutajakogemust.

Kodulehel kasutatakse vajalikke ja funktsionaalsuse küpsiseid. 

Isikuandmete töötlemine

Koduleht www.kaubapall.ee isikuandmete vastutav töötleja on Kaubapall OÜ (registrikood 10440898) asukohaga Saalungi 10, Tartu, e-kiri info@kaubapall.ee. 

Töödeldakse järgmiseid isikuandmeid:

  • nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
  • kauba kohaletoimetamise aadress;
  • kaupade ja teenuste maksumus;
  • klienditoe andmed. 

Isikuandmeid töödeldakse järgmistel eesmärkidel:

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.

Tellimisajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.

Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamisega seonduvaid küsimusi (klienditugi).

Kodulehe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Õiguslik alus

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.

Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse

Koduleht on isikuandmete vastutav töötleja.

Isikuandmed edastatakse kodulehe klienditoele tellimuste ja tellimusajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks.

Kui klient on kauba kätte saamiseks valinud kullerteenuse kasutamise, edastatakse One Step Cargole kliendi nimi, telefoninumber ja aadress. Kui klient on kauba kätte saamiseks valinud mõne pakiautomaadi teenust pakkuva firma, edastatakse sellele firmale kliendi nimi, meiliaadress ja telefoninumber.

Raamatupidamine toimub Kaubapall OÜ raamatupidaja poolt, isikuandmed edastatakse raamatupidajale raamatupidamistoimingute tegemiseks.

Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

Turvalisus ja andmetele ligipääs

Isikuandmeid hoitakse kodulehe andmebaasis ja müügiprogrammis.

Juurdepääs isikuandmetele on kodulehega töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada kodulehe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust. Juurdepääs isikuandmetele on ka müügiprogrammiga töötajatel.

Ettevõtte rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmete edastamine kodulehe volitatud töötlejatele (nt andmemajutus) toimub kodulehega töötaja ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

Isikuandmetega tutvumine ja parandamine

Isikuandmetega saab tutvuda klienditoe vahendusel.

 Säilitamine

Päringutega seotud isikuandmeid säilitatakse tähtajatult.

Nõusoleku tagasivõtmine

Kui isikuandmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-posti teel.

Kustutamine

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

Otseturustusteated

E-kirja aadressi ja telefoninumbrit võidakse kasutada otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja jaluses vastav viide või võtta ühendust klienditoega.

Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest kliendituge e-posti teel (vastav teave tuleb esitada selgelt ja eraldi igasugusest muust teabest).

Vaidluste lahendamine

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe info@kaubapall.ee vahendusel. Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Kaubapall OÜ kodulehe kaudu tellimusi edastades oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki püsikliente.

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@kaubapall.ee või telefoni teel 5026401.